İletişim

Seymen altyapı 2018 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir.

icon_widget_image Pazartesi-Cumartesi: 9 -17; icon_widget_image Karaağaç Konarlı mah. 46. Sok. No: 12/4 Arsuz/HATAY icon_widget_image 0 (326) 503 50 91 0 (538) 776 47 41 icon_widget_image info@seymenaltyapi.com bilgi@seymenaltyapi.com
z
Seymen Altyapı

Alt Yapı Hizmetleri

SEYMEN ALTYAPI VE ÜST YAPI, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

SEYMEN

             Seymen Altyapı İçme suyu, Tarımsal sulama, Kanalizasyon hattı, Yağmur suyu hattı gibi birçok alt yapı konularında hizmet vermektedir detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

             Modernleşen ve gelişen şehirlerin en önemli unsurlarından biri de altyapıdır. Şehrin yaşanılır bir yer olması, şehir de yaşayan toplumun sağlığı ve şehrin temizliği açısından altyapının düzenli ve iyi planlanarak yapılması gerekir. Türkiye genelinde birçok il ve ilçemiz de altyapı çalışmalarını kusursuz olarak yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

              Seymen Altyapı Mimarlık, Mühendislik, İnşaat ve Danışmanlık konularında hizmet vermektedir detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

a
Devam Eden Projeler

Süreç Çizelgesi

Anahtar Teslim İnşaat 0
Tasarım ve Uygulama 0
Proje Yönetim Hizmetleri 0