İletişim

Seymen altyapı 2018 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir.

icon_widget_image Pazartesi-Cumartesi: 9 -17; icon_widget_image Karaağaç Konarlı mah. 46. Sok. No: 12/4 Arsuz/HATAY icon_widget_image 0 (326) 503 50 91 0 (538) 776 47 41 icon_widget_image info@seymenaltyapi.com bilgi@seymenaltyapi.com
a
Seymen Altyapı

Danışmanlık

SEYMEN ALTYAPI VE ÜST YAPI, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

SEYMEN

          Seymen, inşaat ve yatırım projeleriyle ilgili ‘Proje Yönetim Sistemleri’ değerlendirilmesi, kurulması ve geliştirilmesi konularında tecrübeye sahiptir.

         Seymen, etkili yönetim bilgi sistemlerinin geliştirilmesinde destek vermektedir. Projelerin izlenmesi ve kontrolünde, yönetim ve maliyet muhasebesi metotlarının kullanılması yanında, keşif/metraj çalışmaları ve maliyet yönetimi konularında temel prensipleri kullanır. Danışmanlık hizmeti verilen konular şöyle gruplandırılabilir:

      • İşveren Temsilciliği ve Kredi Kontrol Hizmetleri
      • Proje Yönetim Sistemi Araçları Hizmeti (YAPITAŞI)
      • Proje Yönetimi Ofis Uygulamaları 
      • İş ve Stratejik Danışmanlık
      • Teknik Değerlendirme & Fizibilite Çalışmaları
      • İnşaat Kalite Danışmanlığı
a
Devam Eden Projeler

Süreç Çizelgesi

Anahtar Teslim İnşaat 0
Tasarım ve Uygulama 0
Proje Yönetim Hizmetleri 0