İletişim

Seymen altyapı 2018 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir.

icon_widget_image Pazartesi-Cumartesi: 9 -17; icon_widget_image Karaağaç Konarlı mah. 46. Sok. No: 12/4 Arsuz/HATAY icon_widget_image 0 (326) 503 50 91 0 (538) 776 47 41 icon_widget_image info@seymenaltyapi.com bilgi@seymenaltyapi.com
z
Seymen Altyapı

Üst Yapı Hizmetleri

SEYMEN ALTYAPI VE ÜST YAPI, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

SEYMEN

              Hedefimiz, uzman ekiplerimizle Türkiye ve dünyada eşsiz projelere imza atmak, yaptığımız ve yapacağımız inşaatların kalıcı sağlam ve örnek olması.
Seymen Yapı teslim ettiği projelerde inşaatın kalitesine büyük önem vermekte ayrıca güvenlik olarak da dünya standartlarında çalışmalar yapmaktadır.

             Tecrübeli ekibimizle bu güne kadar yaptığımız projelerde başarıya ulaşmamızda teknolojik gelişmeleri takip etmenin önemine inanıyoruz.
Bizim için kalite, güvenlik ve zaman en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.
İş ve yaşam alanları, eğitim yuvaları, hastane inşaatlarının yanında liman inşaası ve akaryakıt istasyonu inşaası gibi hayatın her alanına dönük tüm ihtiyaçlar için farklı coğrafyalarda projeler geliştiriyoruz ve insanlığın hizmetine sunuyoruz.

           Seymen Mimarlık, Mühendislik, İnşaat ve Danışmanlık konularında hizmet vermektedir detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

a
Devam Eden Projeler

Süreç Çizelgesi

Anahtar Teslim İnşaat 0
Tasarım ve Uygulama 0
Proje Yönetim Hizmetleri 0