İletişim

Seymen altyapı 2018 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir.

icon_widget_image Pazartesi-Cumartesi: 9 -17; icon_widget_image Karaağaç Konarlı mah. 46. Sok. No: 12/4 Arsuz/HATAY icon_widget_image 0 (326) 503 50 91 0 (538) 776 47 41 icon_widget_image info@seymenaltyapi.com bilgi@seymenaltyapi.com
s
Seymen Altyapı

İnce İnşaat

SEYMEN ALTYAPI VE ÜST YAPI, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

SEYMEN

         

       Yeniliklerin ve sektördeki gelişmelerin takipçisi olan firmamız, yaptığı her iş sonrası kazanılan farklı tecrübeler ile Kalite ve Estetik çıtasını sürekli yükseltmektedir. Firmamız; Proje, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri , Kamu İnşaat &Taahhüt işleri , Kurumsal Firmaların İnşaat &Taahhüt işleri yapmaktadır..

                Alçı Sıva, kara sıva, boya, alçıpan duvar, alçıpan tavan, şap, her türlü zemin ve duvar kaplaması  yapmaktayız.

               Bina tadilat ve onarımı inşaat sektörünün en kapsamlı uygulamalarından biridir. Her türlü tadilat ve onarım ihtiyaçlarınız için Seymen Yapıya başvurabilirsiniz. Bina tadilat ve onarım işlerinde yapılması gereken ilk işlem onarımın yapılacağı alanın incelenmesidir. Sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi müşteriyi ek hizmet almaktan kurtaracaktır. Bu aşamada onarım ve tadilatın sonunda alanın nasıl görüneceği projelendirilir. Seymen Yapı sorunun belirlenmesi aşamasında müşteri ile temas halinde kalarak doğru yerlerin onarıldığından emin olur. 

              İnce inşaat kapsamında boya, sıva, zemin onarımı gibi iç ve dış cephe uygulamaları, tesisat onarımı ve çatı, teras gibi dış bölge onarımı yapılabilir. Her bir uygulama farklı bir uzmanlık gerektirecektir. Seymen Yapı tüm bu tadilat ve onarım alanlarında tecrübeye sahiptir ve size en iyi hizmeti sunacaktır. Özellikle tesisat onarımları oldukça zorlu süreçler olabilir. Dış cephe onarımlarıyla karşılaştırıldığında tesisat tadilatında binanın içinde kırma, sıva yapma ve yeniden boya yapma işlemleri uygulanmaktadır. 

Tadilat ve onarım işleri arasında çatı onarım ve yalıtım işleri de vardır. Binanınız en önemli bölgelerinden biri olan çatının düzgün bir şekilde yenilenmesi gerekmektedir. Çatı, su ve aşınmalara maruz kaldığı için bir süre sonra akıtma gibi problemler çıkarabilir. Bu problemlerin çözümü tadilat ve onarım hizmetleri olacaktır.

              Kış aylarında çok fazla yağmura maruz kaldığı için binaların çatısında, terasında, balkonunda ve dış cephesinde neredeyse her yıl problem çıkmaktadır. Özellikle bahçeye sahip evlerde giriş katları da hava koşullarından oldukça etkilenmektedir. Problem çıkaran alanların tadilat ve onarımı konusunda Seymen Yapı çözüm ortağınız olacaktır. Seymen Yapının tadilat ve onarım uygulamaları uzun yıllar onarılan bölgede problem çıkmamasını sağlayacaktır. İyi işçilik ve tadilat yapılacak alanda en doğru malzeme seçimiyle siz de Seymen Yapının tadilat ve onarım hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Evinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve her türlü tadilat ve onarım işleminde gereken tüm özeni gösteriyoruz. 

       

a
Devam Eden Projeler

Süreç Çizelgesi

Anahtar Teslim İnşaat 0
Tasarım ve Uygulama 0
Proje Yönetim Hizmetleri 0