İletişim

Seymen altyapı 2018 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir.

icon_widget_image Pazartesi-Cumartesi: 9 -17; icon_widget_image Karaağaç Konarlı mah. 46. Sok. No: 12/4 Arsuz/HATAY icon_widget_image 0 (326) 503 50 91 0 (538) 776 47 41 icon_widget_image info@seymenaltyapi.com bilgi@seymenaltyapi.com
a
Seymen Altyapı

Yönetimin Taahhüdü

Müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, uygun fiyatla, uygun sürede kaliteli inşaatları gerçekleştirmek amacı ile gerekli prosedürler ve dokümanlar oluşturulmuştur.

SEYMEN

Yönetimin Taahhüdü

Seymen Altyapı ve Üstyapı İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti.  yönetimi; ISO 9001:2000 sistem şartlarının uygulanması için Kalite Politikasını, Kalite Hedeflerini oluşturmuştur.

Buna uygun olarak; Vizyon, Misyon, Temel Değerler, Politika, Strateji ve hedefler oluşturulmuştur. Sistemin geliştirilmesi, uygulanması ve etkinliğinin sürekli olarak arttırılması; Yönetimin gözden geçirmesi, eğitim ve toplantılarda sağlanmaktadır.

Seymen Altyapı ve Üstyapı İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti.  sistemin optimal olarak işlemesi için gerekli kaynakları sağlamayı taahhüt eder.

Üst yönetim, verilen hizmetle ilgili kaynakların etkin kullanımını güvence altına alır. Üst yönetim mevcut personelin tecrübesi eğitim düzeyi esas alınarak en verimli olabilecekleri bölümlerde görevlendirilmesini hizmet için gerekli olan tam malzeme, ekipman, makine ve bilgisayarların etkin kullanımını sağlar.

Müşteri Odaklılık

Seymen Altyapı ve Üstyapı İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti.  işveren kuruluşları, tedarikçileri, taşeronları ve çalışan personelini müşteri kavramı içinde kabul ederek; müşteri isteklerinin belirlenmesini ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik çalışmalara önem vermektedir. Firmamızda müşteri şartname ve sözleşmelerle belirlenmiştir.

Müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, uygun fiyatla, uygun sürede kaliteli inşaatları gerçekleştirmek amacı ile gerekli prosedürler ve dokümanlar oluşturulmuştur.

Kalite Politikası

        • Seymen Altyapı Ve Üstyapı İth. İhr. San Ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin Kalite Politikasının esasları şunlardır;
        • Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamayı, karşılamayı ve memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, sözleşmelerine sadık kalmak,
        • Yaptığımız inşaatların kalitesini ve güvenliğini en üst düzeyde tutmak,
        • Teknolojiyi takip ederek, en üst düzeyde kullanmak,
        • Tedarikçilerin, taşeronların ve çalışanların kendilerini geliştirmelerini ve etkin katılımlarını sağlamak,
        • Çevre ve toplumsal sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirmek,
        • Kaynaklarımızı korumak, geliştirmek ve arttırmak,
        • İşçi sağlığı ve İş güvenliğini en üst düzeyde sağlamak.

Seymen Altyapı Ve Üstyapı İth. İhr. San Ve Tic. Ltd. Şti.  bu politikayı; tüm birimlerinde görülür yerlere asarak, hizmet içi eğitimlerde ve toplantılarda anlaşılmasını sağlamıştır. Ayrıca yönetimin gözden geçirilmesi toplantılarında sürekli uygunluğu için gözden geçirilmektedir.

Kalite Hedefleri

Seymen Altyapı Ve Üstyapı İth. İhr. San Ve Tic. Ltd. Şti.  kalite politikası, vizyon ve misyonu doğrultusunda kalite hedeflerini oluşturmuştur. Müşterinin istediği şartları karşılamak için organizasyonumuzun her kademesinde izlenebilir ve ölçülebilir kalite hedefleri oluşturulmuştur.

Bu hedefler oluşturulurken sektörümüzün ve ülkemizin, hizmet alanlarımızın, hedef pazarların, müşterilerimizin yapısı analiz edilerek; iş gücü, satın alma, er-ge, finansman, teknolojik gelişmeler vs. konularında şirketimizin güçlü ve zayıf yanları dikkate alınarak oluşturulmuştur.

 

a
Devam Eden Projeler

Süreç Çizelgesi

Anahtar Teslim İnşaat 0
Tasarım ve Uygulama 0
Proje Yönetim Hizmetleri 0