İletişim

Seymen altyapı 2018 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir.

icon_widget_image Pazartesi-Cumartesi: 9 -17; icon_widget_image Karaağaç Konarlı mah. 46. Sok. No: 12/4 Arsuz/HATAY icon_widget_image 0 (326) 503 50 91 0 (538) 776 47 41 icon_widget_image info@seymenaltyapi.com bilgi@seymenaltyapi.com
z
Seymen Altyapı

İnşaat İşleri Maliyet Hizmetleri

SEYMEN ALTYAPI VE ÜST YAPI, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

SEYMEN

           İhalesine katılacağınız veya planladığınız projelerin, inşaat-elektrik-mekanik kapsamındaki işlerini henüz proje safhasında iken tüm keşif-metraj, malzeme-işçilik maliyetleri ile yaklaşık maliyetini hesaplatabilirsiniz.

           İhale yaklaşık maliyet ve proje maliyeti konularında uzman teknik elemanlar tarafından hazırlanılan inşaat, elektrik, mekanik maliyet çalışmaları; detaylı metraj tabloları, güncel birim fiyatlar ve piyasa fiyatlarını içermektedir. Proje aşamasında olan işlerin keşif çalışması gibi devam eden işlerin yapılan anlaşma/sözleşme şartlarına göre taşeron kesin hesaplarının düzenlenmesi de dönemsel olarak firma/taşeronlara verilen hizmetlerimizdendir.

          Dönemsel olarak ihtiyaç duyulan mühendislik hizmetlerine, sabit teknik eleman kadrosuna gerek duyulmaksızın İhale Seymen altyapı ile çözüm getirebilirsiniz. Kısa zaman içerisinde ayrıntılı raporlarla doğruluk oranı yüksek ve uygun ücretler karşılığında memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Devam eden işleriniz için ise; dönemsel taşeron hakediş hesaplamalarını, yerinde metraj ölçümleri ve karşılıklı mutabakat ile tamamlıyoruz. Böylelikle işçilik hesap kesme işlerindeki anlaşma külfetlerini sizin üzerinizden alarak; vakit kayıplarından kurtarıyoruz.

a
Devam Eden Projeler

Süreç Çizelgesi

Anahtar Teslim İnşaat 0
Tasarım ve Uygulama 0
Proje Yönetim Hizmetleri 0