İletişim

Seymen altyapı 2018 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir.

icon_widget_image Pazartesi-Cumartesi: 9 -17; icon_widget_image Karaağaç Konarlı mah. 46. Sok. No: 12/4 Arsuz/HATAY icon_widget_image 0 (326) 503 50 91 0 (538) 776 47 41 icon_widget_image info@seymenaltyapi.com bilgi@seymenaltyapi.com
z
Seymen Altyapı

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

SEYMEN ALTYAPI VE ÜST YAPI, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

SEYMEN

           6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun, afet riski altındaki alanlar ile riskli yapıların dönüşümünü sağlayarak, Ülke genelinde, sağlıklı, güvenli ve yaşanılabilir çevreler oluşturmak maksadıyla çıkarılmıştır. Riskli Yapı, 6306 sayılı Kanun’da “Riskli alan içinde veya dışında olup ekonomik ömrünü tamamlamış olan ya da yıkılma veya ağır hasar görme riski taşıdığı ilmi ve teknik verilere dayanılarak tespit edilen yapı” olarak tanımlanmıştır. 

            İlgili kanun kapsamında hazırlanacak gayrimenkul değerleme raporları için SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Şirketleriyle beraber çalışılmaktadır.

Seymen Altyapı. olarak, kanun kapsamında olan riskli yapı ve bölgelerin, 

– İmar durumu şartları dikkate alınarak arsa üzerinde geliştirilecek proje önerileri,

– En iyi en verimli kullanım analizi,

– Mevcut durum analizi ve değer tespit raporlar, 

– Mevcut durum şerefiyelendirme raporları,

– Geliştirilecek Projeye göre değer tespiti raporları,

– Geliştirilecek Projeye göre şerefiyelendirme raporları,

– Hak sahiplerinin dağıtım değerlerinin hesaplanması,

Hizmetlerini sunmaktadır.

a
Devam Eden Projeler

Süreç Çizelgesi

Anahtar Teslim İnşaat 0
Tasarım ve Uygulama 0
Proje Yönetim Hizmetleri 0